Вчора на біржах пшениця подешевшала, цукор продовжив падіння

26.09.2018 | 15:49

Вчора на головних біржах світу день пройшов під впливом чуток і побоювань. Усі очікують звіту про запаси і темпи торгівлі (на експорт) із США, що має вийти в п’ятницю. Побоювання, що запасів пшениці виявиться більше, ніж очікує ринок, призвели до зниження цін. Затримка в жнивах американської кукурудзи була використана біржовими спекулянтами для невеликого зростання цін. По сої, яка вчора опинилася в зеленій зоні, головним фактором зростання цін було оголошення найбільшої профспілки Аргентини про можливий страйк і блокування головної портової агломерації Аргентини – порт Росаріо (Rosario).

А цукру нічого не допомогло, навіть подорожчання нафти – цукру занадто багато в Світі. Темпи падіння вчора трохи призупинилися, але це ненадовго. Поки що креативних ідей у біржових спекулянтів немає.

Контракти на кукурудзу на Чикаго в п’ятницю подорожчали п’яту сесію поспіль на технічних операціях спекулянтів.

Контракти на сою та шрот на Чикаго символічно подорожчали на короткочасних чутках з Південної Америки. Але якщо страйку в Аргентині не буде, падіння цін повернеться.

Ф’ючерси на пшеницю на всіх трьох торгових майданчиках в США подешевшали перед черговим звітом про торгівлю та запаси зерна в США.

Ф’ючерси на білий цукор (Лондон) та на цукор-сирець (Нью-Йорк) закінчили вівторок знову в червоній зоні. В Лондоні у трейдерів закінчився оптимізм, а в Нью-Йорку продовжували технічні розпродажі перед початком жовтня. В Бразилії, крім того, обіцяють дощі – зовсім не солодке життя.


Перейти до повного тексту

Другие новости раздела

Последние новости