Китай збирається повністю перейти на етанол - AgDay

11.12.2017 | 13:47

Уряд Китаю в черговий раз намагається знайти вихід із ситуації з неліквідними залишками кукурудзи, які зберігаються в державному резерві.

Програма субсидування фермерів через викуп їх врожаю кукурудзи по завищених цінах призвела до затоварювання державного резерву Китаю неліквідним зерном кукурудзи. Близько 70% резервного зерна є неліквідними через відсутність достатньої кількості нормальних елеваторів і, як слідство, низьку якість викупленого у фермерів зерна. В резерві Китаю зберігаються сотні мільйонів  тонн кукурудзи і останні роки уряд намагається вирішити цю проблему. Стимулювання переробників не допомогло – якість китайської кукурудзи не дозволяє виробляти нормальні корми. А от переробка на етанол бракованої кукурудзи – це вихід. В результаті уряд Китаю обіцяє повністю перейти на етанол як паливо для автомобільних двигунів.

В поточному році близько 20% усіх автомобілів використовують етанол як паливо. До 2022 року цей показник повинен дорівнювати 100%. Але тут є і проблема – для повного переходу усіх автомобілів Китаю на етанол потрібно додатково щороку вирощувати на 25 млн тонн кукурудзи більше, ніж в поточному році. Скоріш за все, цим намірам не збутися.

ААА

Другие новости раздела

Последние новости