З Днем працівників сільського господарства

17.11.2017 | 09:17


З Днем працівників сільського господарства

17.11.2017 09:16

Шановні працівники сільського господарства! 

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Сьогодні аграрна галузь – драйвер національної економіки. АПК – найбільший в державі експортер (понад 40%), другий за величиною роботодавець (близько 3 млн робочих місць), третя за розміром внеску у ВВП країни галузь (біля 13%).

Поточні показники українського сільського господарства є рекордним за всю історію української державності: понад 62 млн тонн врожаю, біля 50% з якого експортується, перше місце у світі за виробництвом та експортом соняшникової олії, третє місце - з експорту кукурудзи, п’яте – за експортом пшениці.

Саме аграрії завдяки своїй праці забезпечують добробут і благополуччя нашого народу, гарантують продовольчу безпеку країни, її стабільність і впевненість у майбутньому. Завдяки працівникам сільського господарства українці споживають якісні продукти, в кожній українській хаті є хліб, і до хліба.

Вдячні усім працівникам сільського господарства за любов та дбайливе ставлення до землі, за мудрість, працьовитість та професіоналізм, які щороку приводять аграрну галузь до нових здобутків і рекордів.

Бажаємо вам міцного здоров’я, професійних успіхів, натхнення, гарного настрою і людської вдячності.

Нехай завжди врожай перевищує всі найсміливіші сподівання.

Миру, добра та злагоди вам та вашим домівкам!

З повагою

 Керівництво Міністерства аграрної політики 

та продовольства України

Другие новости раздела

Последние новости