ЄБРР надав «Астарті» кредит на будівництво енергоефективних складів

27.10.2017 | 11:15

ЄБРР надає підтримку агрохолдингу «Астарта-Київ» в оптимізації процесів логістики та заміни діючих складів на сучасні об'єкти для зберігання, обладнані найпередовішими системами управління. Результатом інвестицій стане економія енергії та ресурсів, а також скорочення викидів парникових газів.

Про це повідомляє НАЦУ "Укрцукор" із посиланням на прес-служба ЄБРР.

«Астарта» направить кредит строком на 7 років у розмірі до 25 млн дол. на будівництво, розширення або придбання об'єктів для зберігання зерна і цукру в Полтавській і Хмельницькій областях. Цей проект виконується відповідно до підходів ЄБРР «Перехід до "зеленої" економіки».

Впровадження проекту забезпечить економію природного газу в обсязі понад 750 тис. куб. м в рік, а щорічні втрати зерна зменшаться на 3,5 тис. т. Очікуване скорочення викидів парникових газів складе близько 1,6 тис. т вуглецевого еквіваленту в рік.

ЄБРР — найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. На сьогодні банк взяв на себе зобов'язання по наданню сукупної суми майже в 11,7 млрд євро для 384 проектів, які здійснювалися з 1993 року, з початку його діяльності в країні.

Другие новости раздела

Последние новости