Дочка британської ED&F Man збільшить земельний банк вдвічі

25.07.2017 | 15:20

Земельний банк компанії ED&F Man, що є однією з найбільших у світі з торгівлі цукром, в Україні може збільшитися з 13 до 30 тис. га.

Про це інформує сайт НАЦУ "Укрцукор" із посиланням на Дело.

«Український ED&F Man — найбільший латифундист з усіх національних підрозділів компанії. Зараз під управлінням українського офісу ED&F Man знаходиться близько 13 тис. га земель, 8 тис. га з яких зрошуються. У найближчих планах — вийти на земельний банк розміром в 30 тис. га», — зазначає в повідомленні на офіційній сторінці компанії в Facebook кантрі-менеджер ED&F Man, Ігор Бучацький.

Як повідомлялося, в квітні 2017 року ED&F Man запустила першу чергу зрошувального комплексу в Херсонській області вартістю 5 млн дол. на 1 тис. га.

До 2020 року компанія має намір відновити зрошувальний комплекс на загальній площі 20 тис. га в Херсонській та Миколаївській областях, обсяг інвестицій складе більше 60 млн дол.

Компанія ED&F Man розпочала роботу в Україні в 2007 році. Їй належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.) потужністю виробництва 50 тис. т продукції на рік.

У 2012 році дочірнє підприємство ED&F Man «Юкрейніан Шугар Компанії» спільно з аграрно-торговою фірмою «Агро-Діло» зайнялося вирощуванням цукрових буряків для виробництва цукру.

У березні 2017 року в Києві відкрився регіональний офіс компанії ED&F Man, який буде координувати діяльність всіх бізнес-напрямків компанії в Чорноморському регіоні.

Компанія ED&F Man заснована в 1783 році Джеймсом Маном в Лондоні. Є найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива, кави через мережу офісів і агентств більш ніж в 50 країнах світу.

Другие новости раздела

Последние новости