У Дніпропетровській області фермери продали державі неіснуючий урожай кукурудзи за 6 мільйонів гривень

06.04.2017 | 10:21

Працівники управління захисту економіки в Дніпропетровській області спільно зі слідчими управління Нацполіції в області викрили голову та секретаря одного з фермерських господарств регіону, які привласнили 6 млн грн бюджетних коштів, попередньо використавши підроблений офіційний документ.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі управління захисту економіки Гу Нацполіції в області.

За даними правоохоронців, для укладення з одним з державних товариств договору закупівлі зерна майбутнього врожаю, 34-річний голова фермерського господарства та 56-річний секретар підробили протокол зборів учасників господарства.

Вказаний протокол від червня 2014 р. підтверджував факт наявності у володінні фермерського господарства земельних ділянок під посівами площею понад 2 тис. га, що не відповідало дійсності. Насправді у віданні господарства перебувало лише 260 га.

Використання завідомо неправдивого документу давало підстави прийняти рішення щодо поставки врожаю – 5 тис. тонн кукурудзи. Тож за протоколом з держпідприємством фермери отримали за майбутній врожай кошти у сумі 6 млн грн, фактично не поставивши товар.

4 квітня посадовцям оголошено підозру за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

На даний момент голова фермерського господарства знаходиться під домашнім арештом.

Другие новости раздела

Последние новости