Короткі новини світового ринку фуражного зерна

12.04.2019

Аргентина: Зернова біржа Росаріо інформує, що врожай кукурудзи 2018/19 досягне 48 млн. тонн; USDA прогнозує 47 млн. тонн проти очікувань трейдерів в 46.44 млн. тонн . Тим не менш, експорт кукурудзи падає, оскільки фермери визначають пріоритетність експорту сої. (Reuters; AgriCensus)

Бразилія: CONAB прогнозує, що врожай кукурудзи 2018/19 становить 94,008 млн. тонн , USDAочікує до 96 млн. тонн , опитування трейдерів дає 94,83 млн. тонн , але оптимісти стверджують, що врожай може досягнути 100 млн. тонн . Ідеальна погода спонукала AgRural переоцінити майбутній врожай на 3,2 млн. тонн в бік зростання, але попереду ще квітень і травень. Експорт кукурудзи в березні зріс, витіснивши експорт сої, але останнім часом зниження цін на сою призвело до зменшення інтересу до експорту бобів. (Reuters; AgriCensus)

Домініканська Республіка: Незважаючи на пташиний грип, Доминикана збільшить імпорт кукурудзи. (AgriCensus)

Франція: Площа посівів під ячменем виросла на 8%  під врожай сезону 2019/20. Суха, м'яка погода також сприяє ранньому сіву кукурудзи. (AgriCensus)

Іран: Державний імпортер SLAL купив ячмінь, а його тендер на імпорт кукурудзи зацікавив Бразилію. (AgriCensus)

Південна Корея: Велика корпорація по виробництву кормів (MFG) купила 69 тис. тонн кукурудзи довільного походженням однією партією вартістю $187,99/т. Nonghyup Feed Inc. (NOFI) оголосила  тендер на купівлю кукурудзи в обсязі 138 тисяч тонн і придбала два партії кукурудзи від Glencore з доставкою в листопаді. (Reuters)

Тайвань: Страх негативного впливу африканської чуми свиней викликав зниження запасів кукурудзи в країні на 27%. (AgriCensus)


Консалтингова Агенція ААА

Связанные материалы

Последние новости