Біржові ціни на цукор в понеділок зменшилися

05.03.2019

Травневі контракти на цукор-сирець в Нью-Йорку подешевшали на 2,06%, а травневий форвард на білий цукор в Лондоні втратив близько одного відсотка або $3,1/МТ.

Індекс долара в понеділок зріс до максимуму за останніх півтора тижні, чим тиснув на більшість ф'ючерсних цін, включаючи цукор. Крім того, по Бразилії випустили прогноз погоди, який показав імовірність дощів над посівами цукрової тростини в предостатній кількості, що позитивно вплине на врожайність під наступний сезон.

Ціни на цукор ще на минулому тижні вже були в напрузі після того, як бразильський реал знизився до мінімуму відносно долару США за останні 5 тижнів. Це стимулює збільшення обсягів експорту цукру із Бразилії.

Крім того, в минулий четвер уряд Індії оголосив про прийняття нової програми субсидування цукрової галузі для збільшення виробництва та прискорення темпів експорту цукру із країни.

Позитивним для цін на цукор залишається ринок сирої нафти, який більше стабільний, ніж падаючий. Це утримує ціни на етанол на прийнятному рівні. Крім того, ISO скоротила свій прогноз по залишкам цукру в після поточного сезону до 641 тисячі тонн проти 2,17 млн тонн в попередньому прогнозі.

Ціни на цукор і цукор-сирець в портах Бразилії в понеділок показали протилежні тенденції. Так, цукор-сирець (FOB Santos) подешевшав на $2,25/МТ під тиском експорту індійського сирця, а білий цукор (FOB Santos) навпаки символічно подорожчав на $0,75/МТ. В результаті в понеділок цукор-сирець в портах Бразилії опустився до мінімального рівня за останні сім з половиною тижнів. Білий цукор в портах тримається у вузькому діапазону цін, в якому знаходиться з початку січня 2019.

 

Консалтингова Агенція ААА

Последние новости