Україна і світ - ціни на зернові, олійні та цукор: Огляд тижня 27.08-31.08.2018

05.09.2018

Тиждень на фізичному ринку зерна закінчився різноспрямоване. Новий врожай тисне на ціни. На півдні США вже почали збирати кукурудзу і трейдери не поспішають гратися з цінами, хоча можна упевнено сказати, що скоро буде падіння цін. В Україні можливий рекорд по обсягах врожаю, який увесь сезон буде тиснути на ринки. На біржах український фактор обов’язково врахують.

Ринок оцінив цьогорічний врожай ячменю – його мало. Після невеликої стабілізації та корекції, світові ціни на ячмінь знову почали поступово зростати. В поточному сезоні ячмінь буде найприбутковішою культурою.

На ринок сої насувається колапс. З точки зору падіння цін, а не врожаїв. З обсягами нового врожаю як раз все ОК. Схоже в цій ситуації виграє хіба що Бразилія, ставши ексклюзивним постачальником бобів до Китаю.

Біржові ціни на цукор протягом минулого тижня спіймали позитивний тренд, впритул наблизившись до позначок початку серпня. Біржові спекулянти вирішили грати по цукру через етанол, який став користуватися підвищеним попитом через подорожчання нафти.

В Україні минулого тижня закінчився черговий маркетинговий рік і закінчився на мінорній ноті перевиробництва. Більш детально про ситуацію в минулому сезоні та прогноз на 18/19 середніх за рік цін – в нашій наступній публікації про ринок цукру в Україні.


Перейти до повного тексту⇒

Связанные материалы

Другие материалы раздела

Последние новости